Derz Dolgu Renk Kartela İmalatı

Derz dolgu renk kartela imalatı yapan firmamız renkli derz dolgusu  imalatı yapan firmalara hizmet vermektedir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda derz dolgu renk kartela imalatı işlemine geçmeden önce kartelamızın nasıl olacağını bilgisayarda tasarlamamız gerekmektedir. Bunun için sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda kartela tasarımını yapıyoruz.  Kartela tipini ilk önce oluşturmamız lazım. Derz dolgu renk kartela imalatı yelpaze şeklinde olabileceği gibi, boya kartelası gibi katalog şeklinde de basılabilir.  Bunun yanında daha şık görünümlü derz dolgu kartela istenirse klasör tipinde veya plastik kutulu derz dolgu renk kartelası yapılabilir.

İmalat Aşaması :

Bilgisayarda kartela tasarımı yaparken renklerin hangi sıraya göre kartelada yer alacağını tespit etmemiz gerekiyor. Bu çalışmayı müşterimizin isteği doğrultusunda yapabileceğimiz gibi, renklerin yan yana geldiklerinde göze güzel gelecek şekilde ayarlamasını biz kendimizde yapıyoruz.  Derz dolgu renk kartela imalatı yapan firmamız tasarım bittikten sonra size ürünü birebir göstermek için bir numune çalışması yapacaktır. Bu numune çalışmasında düzeltilmesi gereken kısımlar varsa bunların düzeltmesini yapıyoruz. Böylece seri üretime geçtiğimizde herhangi bir sürpriz durumla karşılaşmamış oluyorsunuz.

Yapılan katalog numunesi tamam olduktan sonra seri üretime geçebiliyoruz. Katalog imalatında sizden aldığımız derz dolgu renklerini birebir kullanıyoruz. Veya sizin renklerinize birebir benzeyen serigrafi baskı mürekkepleri ile kataloğu oluşturuyoruz. Bu imalatın ne şekilde olacağına katalog şeklinde mi veya klasör şeklinde mi ona bağlı.

Derz dolgu renk kataloğu serigrafi baskı tekniği ile yapılacaksa, derz dolgu renklerine en yakın tonlarda serigrafi baskı mürekkepleri hazırlanır. Mürekkepler hazırlandıktan sonra numune baskıları yapılır bir düzeltme yapmak gerekirse düzenlemesi de yapıldıktan sonra mürekkepler baskıda kullanıma hazır hale getirilir.

Kontrol :

Derz dolgu renk kartela imalatı her aşamada kontrol edilerek yapılmaktadır. İmalat aşamasında olsun, baskı aşamasında olsun renklerin kontrolü sürekli olarak sağlanmaktadır. Renklerde oluşabilecek herhangi bir sapma veya katalog baskısında oluşabilecek bozukluklar firmanızın prestijini sarsacağı gibi bizim de değerimizi düşüreceğinden renklerin kontrolüne büyük önem vermekteyiz.

Derz dolgu renk kartela imalatı bitiminde, katalogların son kontrolü yapıldıktan sonra paketlemeye geçilir. Paketleme müşterinin isteği doğrultusunda 100, 200, 300 veya 500 adet kutular halinde paketlenir.  Müşteriye sevk edilerek kullanıma hazır hale getirilmiş olur.